Konsultacje ślubne

Jeśli zamierzają Państwo samodzielnie zorganizować swój ślub i przyjęcie weselne lecz potrzebujecie delikatnego wsparcia aby uniknąć podjęcia  złych decyzji i chaosu organizacyjnego również służę pomocą.
W czasie kilkugodzinnego spotkania w miłej atmosferze odpowiem na Państwa pytania i wątpliwości dotyczące organizacji ślubu i wesela. Przeanalizujemy Państwa pomysły i ustalimy sposoby ich realizacji, układając szczegółowy harmonogram działań, ustalając budżet ślubu i wesela jak również układając szczegółowa koordynację dnia ślubu.
Ja, ponadto, ze swojej strony postaram się zainspirować Państwa, podpowiedzieć, różne rozwiązania i pokazać najczęściej popełniane błędy podczas samodzielnego organizowania tego typu uroczystości. Wszystko po to aby w tym najważniejszym dla Was dniu w życiu mieli Państwo poczucie bezpieczeństwa, spokoju i dumy, że zorganizowaliście ten dzień idealnie.


Cena za 4 godziny konsultacji osobistych ze mną oraz pół godziny konsultacji telefonicznej do wykorzystania w trakcie organizacji uroczystości wynosi 400 zł.
Cena obejmuje słodki poczęstunek przy kawie.
Liczba uczestników w trakcie konsultacji indywidualnych to 1 Para lub dwie odrębne osoby.

Skontaktuj się

Dziękuję za kontakt! Odezwę się tak szybko, jak tylko to możliwe!